Danışmanlık Hizmetlerimiz

Bankacılık ve Finans Hukuku

Dinamik gelişimi ile ticari hayatta zorunluluk haline gelen bankacılık işlemleri, her ne kadar ticari hayatın vazgeçilemez bir unsuru olsa da içerisinde ciddi sorunlar barındırmaktadır.

DETAYLAR

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Karaer&İnaltay Hukuk Bürosu, işveren ve işçi arasında hukuki ihtilafa mahal vermeyecek biçimde yapılandırma oluşturur. Uyuşmazlık çıktığı durumda ise doktrin ve içtihatlar uyarınca en uygun çözüm yolunu sağlar.

DETAYLAR

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Karaer&İnaltay Hukuk Bürosu, ticari hayatın en büyük gereksinimlerinden olan hız, verimlilik ve güven çerçevesinde müvekkillerine hukuki danışmanlık verir.

DETAYLAR

Start-Up Hukuku

Start-up’ın Türkçe’de hali hazırda bir karşılığı olmasa da girişimcilik anlamını barındırdığını düşünebiliriz. Bir girişimcinin ticari hayatta dokunduğu alanın sınırı yoktur. Bu nedenle de Start-Up Hukuku olarak adlandırdığımız alanın da tek bir hukuk dalı olduğundan bahsetmemiz olanaksızdır.

DETAYLAR

İcra ve İflas Hukuku

Karaer&İnaltay Hukuk Bürosu, bünyesinde barındırdığı bankacılık ve finans tecrübesi olan uzman avukat kadrosu ile müvekkillerine icra ve iflas hukuku alanında hizmet verir.

DETAYLAR

Aile Hukuku

Karaer&İnaltay Hukuk Bürosu, aile hukuku alanında müvekkillerine yasal mevzuat kapsamında bilgilendirme yaparak hukuki desteği verir ve uzman avukatları ile süreç yönetimindeki başarısını ortaya koyar.

DETAYLAR

Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda kişisel veri, “kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi” olarak tanımlanmaktadır. Kişisel verinin ne olduğu günümüzde tartışmaya kapalı bir hale gelmiştir. Kişiyle ilgili ve kişinin belirlenebilmesini sağlayan her türlü veri kişisel veri olarak kabul edildiği gerek uluslararası alanda gerekse de iç mevzuat tarafından kabul edilmiştir.

DETAYLAR

Sağlık Hukuku

Karaer & İnaltay Hukuk Bürosu bünyesinde barındırdığı sağlık hukuku üzerine uzmanlaşan avukat ve hekim danışmanları ile gerçek ve tüzel kişilere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Verilen hizmet kapsamında hastanelere, muayenehanelere ve hastalara malpraktis davalarında, ceza davalarında ve KVKK/GDPR alanında hizmet verilmektedir.

DETAYLAR

Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00

Alanında Uzman ve Yetkin

Avukat mı Arıyorsunuz ?

Bizimle hemen iletişime geçmek için...

Call Now ButtonHemen İletişim !